_
گـروه صنعتـی نامـی

گروه صنعتی نامی با بیش از 70 سال تجربه ارزنده بازرگانی و تولیدی توانسته است با پایبندی به 6 اصل اتحاد، احترام، همدلی، صداقت، پشتکار و نو آوری نقش قابل توجهی در ارائه خدمات و محصولات High Performance  در صنعت پلی اورتان ایفا نماید.

در این راستا شرکت رسام پلیمر نامی به عنوان زیر مجموعه این گروه صنعتی موفق به اخذ مجوز دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1395 گردید که گام بسیار مهمی در راستای خود کفایی کشور عزیزمان ایران در صنعت پلی یورتان برداشته  است.

این مجموعه با پشتوانه سرمایه های انسانی خود و نصب و راه اندازی یکی از پیشرفته ترین خطوط تولید سیستم هاوس موفق به تولید و ارائه انواع پلی استر های تخصصی، پری پلیمر ها، کاتالیست ها و پلی میکس  ها برای صنایع مختلف کفش، عایق های صنعتی، خودرو سازی، لوازم خانگی و ابر و اسفنج، چسب سازی، رنگ سازی و سایر صنایع مرتبط به بازار های داخلی و خارجی شده است.

تاریخچه

پایه های گروه صنعتی نامی توسط حاج محمد نامی در سال 1322 در یک کارگاه کوچک تولید کفش بنا شد که با تلاش و همت و درایت ایشان کار تولید کفش به بار نشست و منجر به گسترش کار به سمت بنکداری کفش در بازار تبریز گردید. در دهه 40 و اوایل دهه 60 با اضافه شدن پسران حاج محمد، نفس تازه ای در کسب و کار ایشان دمیده شد که نتیجه آن ورود به حوزه لوازم و مواد اولیه کفش و بعدها در اواخر دهه 60 تولید زیره کفش بود. این گروه در ادامه راه با هدف پیشرفت روزافزون اقدام به تولید گرانول پی وی سی نمود. در دهه 80 با اضافه شدن نسل سوم، گروه صنعتی نامی با سرعت بیشتری در مسیر پیشرفت و ارتقا کار گام برداشت، که منجر به تولید زیره پلی یورتان و واردات مواد اولیه پلی یورتان گردید.
در سال 94 در راستای خودکفایی در تولید محصولات پلیمری High - Performance در ایران اقدام به حمایت از نیروهای متخصص دانشگاهی و مراکز پژوهشی نمود. این گروه با محور ارتقای کیفیت و نگرش نوین به صنعت پلی یورتان در ایران و با توجه به نیاز کارخانجات به مواد اولیه با کیفیت در صنایع مختلف، فعالیت خود را به تامین مواد اولیه پلیمری و خدمات نوین متمرکز کرده است. در حال حاضر این گروه در سه شاخه شرکت های تابع، فعالیت های خود را در زمینه تولیدی، بازرگانی، فناوری ادامه می دهد. امید است با تلاش و پشتکار، آینده نگری و ارائه خدمات نوین، گامی کوچک در مسیر پیشرفت کشور عزیزمان ایران برداریم.
گروه صنعتی نامی همواره شش اصل اتحاد، احترام، همدلی، صداقت، پشتکار و تجربه را سرلوحه راه خود قرار داده است. خدمات برتر، کیفیت بهتر، بهبود مستمر و نوآوری جزو اهداف اصلی ما بوده و افزایش رضایت مصرف کننده با بهبود کیفیت محصولات و استفاده از ماشین آلات روز، خط مشی این گروه می باشد که با سرمایه گذاری در مسیر تحقیق و توسعه و گسترش خدمات و تولیدات خود در جهت رسیدن به آرمان گروه صنعتی نامی "نامی ترین در محصولات پلیمری، در کلاس جهانی" گام بر می دارد.

 
 
شرکای خارجی و تامین کنندگان

گروه صنعتی نامی در جهت اهداف خود و با توجه به نیاز کارخانجات داخلی به مواد با کیفیت، اهتمام به همکاری با کارخانجات و تولید کنندگان معتبر داخلی و بین المللی نموده است. مواد ارائه شده توسط این گروه، از شرکت های معتبر بین المللی همچون کمی (Kemi)، سامسونگ (Samsung)، ساسول (Sasol)، ماربو (Marbo)، ای تی ان (ATN) و شرکت های معتبر داخلی همچون پتروشیمی فارابی، پتروشیمی شازند، پتروشیمی بندر امام و پتروشیمی کارون تامین می شود.
شرکت پتروشیمی کارون
ماربو
شرکت پتروشیمی بندر امام
ال جی
شرکت پتروشیمی فارابی
ساسول
سامسونگ
شرکت پتروشیمی شازند
کمی
ای تی ان